Tarcza Finansowa PFR – to program pomocy dla pracowników i firm, które ucierpiały w wyniku pandemii koronawirusa. Dystrybucją środków zajmują się banki.
Gdy rozpoczęła się pandemia wiedzieliśmy, że musimy zadbać o naszych pracowników i klientów. Od samego początku byliśmy aktywni w programie Tarcza PFR. Tak jest i teraz, kiedy ponownie ruszyła pomoc w ramach rządowego wsparcia.
Tarcza Finansowa PFR 2.0 – 2021 rok
Klienci naszego banku mogą składać wnioski o finansowanie w postaci częściowo bezzwrotnych subwencji. Tym razem środki finansowe trafią do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z 45 branż najbardziej dotkniętych kryzysem.
Tarcza finansowa PFR 2.0 dla mikro, małych i średnich firm – szczegóły na stronie internetowej PFR
Klienci Banku Spółdzielczego w Suszu mogą już składać wnioski o subwencję w ramach Tarczy Finansowej 2.0
Bank Spółdzielczy w Suszu przyjmuje wnioski o dofinansowanie firm w ramach Tarczy Finansowej 2.0. Za pomocą systemu bankowości elektronicznej mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z 45 branż mogą ubiegać się o subwencje finansowe, których łączna wartość wyniesie 35 mld zł, z czego do mikro i MSP trafi ok. 13 mld zł.
Firmy, które w okresie kwiecień-grudzień 2020 lub październik-grudzień 2020 roku odnotowały spadek obrotów o min. 30% w stosunku do analogicznego okresu w roku 2019 roku, mogą od 15 stycznia 2021 roku starać się o subwencję. Jeśli spełnione zostaną następujące warunki, subwencja z Tarczy Finansowej 2.0 może zostać umorzona w całości:
Wnioski o finansowanie w postaci częściowo bezzwrotnych subwencji mogą składać przedstawiciele firm, które są klientami Banku Spółdzielczego w Suszu. Wniosek oparty jest na oświadczeniach przedsiębiorcy, a jego weryfikację przeprowadzi automatycznie PFR na podstawie danych m.in. z banków (identyfikacja, w tym numer NIP), ZUS (zatrudnienie) i Ministerstwa Finansów (m.in. przychód ze sprzedaży za poprzedni rok obrotowy dla MŚP).
Firmy, które złożą wniosek lub otrzymają subwencję w ramach Tarczy Finansowej PFR, nie ponoszą żadnych kosztów np. z tytułu prowizji bankowej czy rozpatrzenia wniosku. Szacuje się, że z subwencji w całym kraju może skorzystać do 400 tysięcy firm.
Szczegółowe informacje na temat Tarczy 2.0 będą dostępne się na stronie www.pfr.pl.
Waluta | Wartość |
---|---|
![]() |
0 |
![]() |
0 |
![]() |
0 |
![]() |
0 |
Susz, dnia 18.05.2023 r.
Zarząd Banku Spółdzielczego w Suszu zgodnie z § 15 Statutu Banku informuje, że w dniu 05.06.2023 r. o godz. 1000 w Suskim Ośrodku Kultury w Suszu przy ulicy Wybickiego 10 odbędzie się Zebranie Przedstawicieli.
Porządek obrad Zebrania Przedstawicieli:
15. Przyjęcie wniosków Komisji Wnioskowej.
16. Zamknięcie obrad Zebrania Przedstawicieli.
Zawiadamiamy, że zgodnie ze Statutem Banku sprawozdanie roczne z działalności Banku Spółdzielczego w Suszu łącznie ze sprawozdaniem finansowym i sprawozdaniem Niezależnego Biegłego Rewidenta, protokołem z poprzedniego Zebrania Przedstawicieli oraz pozostałe materiały są wyłożone do wglądu w siedzibie Banku Spółdzielczego w Suszu przy ul. Piastowskiej 11, 14-240 Susz.
Zarząd
Banku Spółdzielczego w Suszu
3 miesięczna – 6,50 %
(dostępna wyłącznie przez elektroniczne kanały dostępu)
3 miesięczna – od 6,00 % do 7,00 %
(dostępna w placówkach Banku)
Lokaty można zakładać od 07.11.2022 r.
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Banku.
Abyśmy mogli przekazywać Ci dokumenty z banku na portal Moje dokumenty SGB potrzebna jest Twoja Zgoda na portal internetowy ,,Moje dokumenty SGB’’. Jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, możesz ją wyrazić w części Ustawienia → Zgody. Jeśli nie korzystasz z bankowości internetowej, zapraszamy do naszego oddziału.
Pamiętaj, by sprawdzić czy podany przez Ciebie w banku numer telefonu komórkowego jest aktualny. Będziesz go potrzebował do logowania, a także to na ten numer otrzymasz powiadomienie o nowych dokumentach na portalu.