Aktualności → Zapraszamy do aktywnego świętowania Dnia Sportu (6 kwietnia) i Dnia Zdrowia (7 kwietnia)!Zapraszamy do aktywnego świętowania Dnia Sportu i Dnia Zdrowia!

Dziś, 6 kwietnia, obchodzimy Dzień Sportu, a jutro, 7 kwietnia, świętujemy Dzień Zdrowia. W Banku Spółdzielczym w Suszu dostrzegamy ogromne znaczenie aktywności fizycznej i dbania o zdrowie dla dobra naszej społeczności.

Sport to nie tylko sposób na utrzymanie zdrowia fizycznego, ale także na poprawę samopoczucia i kondycji psychicznej. Dlatego zachęcamy wszystkich naszych klientów oraz pracowników do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, uprawiania ulubionych dyscyplin sportowych lub po prostu spacerów.

Jutro, z okazji Dnia Zdrowia, zachęcamy do refleksji nad własnym zdrowiem oraz podejmowania świadomych decyzji mających na celu jego poprawę. Pamiętajmy o regularnych badaniach, zdrowym odżywianiu się oraz odpowiednim odpoczynku.

W Banku Spółdzielczym w Suszu stawiamy na pełne wsparcie dla naszych klientów nie tylko w kwestiach finansowych, ale również w dbaniu o ich dobre samopoczucie i zdrowie. Dlatego zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w obchodach Dnia Sportu i Dnia Zdrowia oraz do podejmowania zdrowych nawyków na co dzień.

Życzymy wszystkim pełnego energii i radości świętowania oraz owocnego czasu spędzonego na aktywności fizycznej i dbaniu o zdrowie!

PS

A wszystkim sympatyczkom i sympatykom SGB podpowiadamy – to też doskonały moment na rozgrzewkę, bo już w tym miesiącu startujemy z Wyzwaniem Sportowym SGB! Śledźcie nasz profil w mediach społecznościowych, za chwilę będziemy mieć dla Was więcej szczegółów.


Zastrzeganie kart
Szanowny Kliencie, w przypadku utraty karty płatniczej należy niezwłocznie powiadomić Zespół Zastrzegania Kart tel.
(+48) 22 515 31 50
lub System Zastrzegania Kart tel.
(+48) 828 828 828
Numery telefonów dostępne całą dobę (24 h).
Kursy walut
WalutaWartość
EUR 4.21
GBP 4.93
USD 3.88
CHF 4.26
Bank Spółdzielczy w Suszu

Bank Spółdzielczy w Suszu