Aktualności → Wyzwanie Sportowe SGB 2024 – Sympatycy SGBJuż od 19 kwietnia br. ruszają zapisy na Wyzwanie Sportowe SGB 2024 – Sympatycy SGB

Zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu sportowym – Wyzwaniu Sportowym SGB dla Sympatyków SGB! To niezwykła okazja dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, aby połączyć swoje pasje z wspólną rywalizacją oraz wsparciem dobroczynnego celu. Przygotujcie się na ekscytujące zmagania, pełne sportowego ducha i pozytywnej energii. Czekają nas niezapomniane emocje i inspirujące chwile podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Zasady

 1. Termin: od 27 kwietnia do 09 czerwca 2024 roku (zapisy od 19 kwietnia).
 2. Kategorie: 
  – na nogach (bieg, chód, spacer, nordic walking, wędrówka),
  – na kołach (rower, hulajnoga, rolki/wrotki, deskorolka).
 3. Aplikacja: Activy.
 4. Nagrody: Klasyfikacja indywidualna i drużynowa.

Kim jest Sympatyk SGB?

Każdy, kto jest albo zamierza zostać klientem, ale też ten, kto kibicuje bankowi spółdzielczemu w swojej okolicy. To mogą być również rodziny i bliscy pracowników banków, którzy w tym samym czasie będą rywalizować w VI edycji Wyzwania Sportowego SGB dla pracowników.

Wg regulaminu konkursu „to osoba fizyczna utożsamiająca się ze Zrzeszonym Bankiem Spółdzielczym lub z SGB-Bankiem S.A. w Poznaniu”.

Jak dołączyć do wyzwania?

 1. Pobrać na telefon aplikację mobilną Activy, dostępną na platformie Google Play oraz App Store.
 2. Dokonać rejestracji prywatnego konta w aplikacji Activy. Możliwa jest także rejestracja z wykorzystaniem profilu na portalu Facebook, usługi Google lub Apple.
 3. Dołączyć do Konkursu „Wyzwanie Sportowe SGB 2024 – Sympatycy SGB” poprzez wybór Wyzwania z kategorii konkursów firmowych w aplikacji Activy.

Pliki do pobrania

Regulamin konkursu „Wyzwanie Sportowe SGB 2024 – Sympatycy SGB” – III edycja.

Jak się zapisać do wyzwania, zasady i wszelkie potrzebne informacje znajdziecie na przygotowanej stronie 👉 Dołącz do aktywnej zabawy.


Zastrzeganie kart
Szanowny Kliencie, w przypadku utraty karty płatniczej należy niezwłocznie powiadomić Zespół Zastrzegania Kart tel.
(+48) 22 515 31 50
lub System Zastrzegania Kart tel.
(+48) 828 828 828
Numery telefonów dostępne całą dobę (24 h).
Kursy walut
WalutaWartość
EUR 4.21
GBP 4.93
USD 3.88
CHF 4.26
Bank Spółdzielczy w Suszu

Bank Spółdzielczy w Suszu