Aktualności → Wyzwanie Sportowe SGB 2023 – Sympatycy SGBJuż od 21 kwietnia br. ruszają zapisy na Wyzwanie Sportowe SGB 2023 – Sympatycy SGB!

Już za chwilę startuje nasze ulubione Wyzwanie Sportowe SGB. W tym roku z ogromną przyjemnością zapraszamy Was wszystkich do udziału, nie może Was ominąć taka zabawa! Przez 6 tygodni będziemy w szczytnym celu zbierać kilometry chodząc, biegając i jeżdżąc rowerem. O tym, do kogo powędrują pieniądze z wygranej zadecydują najlepsi.

Jesteście aktywni? Bo my kochamy ruch! Dlatego co roku bierzemy udział w Wyzwaniu Sportowym SGB, w którym zbieramy kilometry w szczytnym celu i… rywalizujemy ze sobą pomiędzy bankami spółdzielczymi SGB.

Zasady

 1. Termin: od 29 kwietnia do 11 czerwca 2023 roku (zapisy od 21 kwietnia).
 2. Kategorie: 
  – na nogach (chód, bieg),
  – na kołach (rower, rolki).
 3. Aplikacja: Activy.
 4. Nagrody: Klasyfikacja indywidualna i drużynowa.

Kim jest Sympatyk SGB?

Każdy, kto jest albo zamierza zostać klientem, ale też ten, kto kibicuje bankowi spółdzielczemu w swojej okolicy. To mogą być również rodziny i bliscy pracowników banków, którzy w tym samym czasie będą rywalizować w V edycji Wyzwania Sportowego SGB dla pracowników.

Wg regulaminu konkursu „to osoba fizyczna utożsamiająca się ze Zrzeszonym Bankiem Spółdzielczym lub z SGB-Bankiem S.A. w Poznaniu”.

Jak dołączyć do wyzwania?

 1. Pobrać na telefon aplikację mobilną Activy, dostępną na platformie Google Play oraz App Store.
 2. Dokonać rejestracji prywatnego konta w aplikacji Activy. Możliwa jest także rejestracja z wykorzystaniem profilu na portalu Facebook, usługi Google lub Apple.
 3. Dołączyć do Konkursu „Wyzwanie Sportowe SGB 2023 – Sympatycy SGB” poprzez wybór Wyzwania z kategorii konkursów firmowych w aplikacji Activy.

Pliki do pobrania

Regulamin konkursu „Wyzwanie Sportowe SGB 2023 – Sympatycy SGB” – II edycja.

Jak się zapisać do wyzwania, zasady i wszelkie potrzebne informacje znajdziecie na przygotowanej stronie 👉 Dołącz do aktywnej zabawy


Zastrzeganie kart
Szanowny Kliencie, w przypadku utraty karty płatniczej należy niezwłocznie powiadomić Zespół Zastrzegania Kart tel.
(+48) 22 515 31 50
lub System Zastrzegania Kart tel.
(+48) 828 828 828
Numery telefonów dostępne całą dobę (24 h).
Kursy walut
WalutaWartość
EUR 4.28
GBP 5.06
USD 3.99
CHF 4.47
Bank Spółdzielczy w Suszu

Bank Spółdzielczy w Suszu