Aktualności → Ubezpieczenie „Generali, z myślą o Domu i Rodzinie” zapewni spokój nawet w trudnych sytuacjachGenerali wspiera Cię, nawet gdy o czymś zapomnisz.

Prawie 40% Polaków zdarzyło się zostawić otwarte drzwi na noc… a Tobie? Generali zapewnia wsparcie także w sytuacji, gdy przez otwarte okno Twoje cztery kąty zostaną zalane, spowodujesz pożar, nie wyłączając żelazka przed wyjściem z domu, lub okradną Cię, gdy zapomnisz zamknąć drzwi lub okno, wychodząc z mieszkania. Wybierz ubezpieczenie „Generali, z myślą o Domu i Rodzinie” i mieszkaj spokojnie. Resztą zajmie się Generali!

Co wyróżnia to ubezpieczenie?

Obejmujemy ochroną od kradzieży z włamaniem Twój samochód zaparkowany w garażu – pod warunkiem, że mury garażu zostaną ubezpieczone w polisie mieszkaniowej.

Obejmujemy ochroną Twój dom nawet w przypadku braku posiadania aktualnych badań instalacji elektrycznej.

Pokrywamy koszty wynajęcia lokalu zastępczego nawet do 10 miesięcy, jeśli szkody nie pozwalają na zamieszkanie w ubezpieczonym lokalu.

Oferujemy pakiet medyczny, a w nim: telekonsultacje, badania i rehabilitację po pobycie w szpitalu na skutek następstw nieszczęśliwego wypadku.

W przypadku kradzieży z włamaniem obejmujemy ochroną Twoje rzeczy znajdujące się w metalowych boksach lokatorskich.


Zastrzeganie kart
Szanowny Kliencie, w przypadku utraty karty płatniczej należy niezwłocznie powiadomić Zespół Zastrzegania Kart tel.
(+48) 22 515 31 50
lub System Zastrzegania Kart tel.
(+48) 828 828 828
Numery telefonów dostępne całą dobę (24 h).
Kursy walut
WalutaWartość
EUR 4.21
GBP 5.01
USD 3.86
CHF 4.31
Bank Spółdzielczy w Suszu

Bank Spółdzielczy w Suszu