Aktualności → TARCZA ANTYKRYZYSOWA – PRZEWODNIKW związku z walką z pandemią COVID-19 Premier Mateusz Morawiecki zaproponował pakiet działań osłonowych dla gospodarki, tzw. Tarczę Antykryzysową, która 31 marca br. została przyjęta przez Parlament Rzeczpospolitej Polskiej w formie specustawy.

Tarcza zawiera szereg ważnych rozwiązań wsparcia finansowego dla firm, dopłat do miejsc pracy, zwolnień ze składek na ubezpieczenia społeczne, czy odsunięcia wielu obowiązków administracyjnych. Dofinansowanie miejsc pracy na postojowym lub w obniżonym wymiarze czasu pracy pozwala firmie zredukować koszty pracy od 60% do nawet 75%, co jest bardziej opłacane, niż ponoszenie kosztów zwolnień pracowników, a w przyszłości szkoleń i rekrutacji.

Obecna sytuacja pandemii jest bezprecedensowa i dotyka tak wielu obszarów, że sama Tarcza jest również bardzo kompleksowym zbiorem regulacji przeciwdziałających skutkom coronawirusa dla życia gospodarczego i społecznego. Wszystkie główne rozwiązania Tarczy opisane zostały w Przewodniku, aby ułatwić Państwu ich szybkie wykorzystanie.

Przewodnik udostępniamy pod adresem: https://pfr.pl/tarcza


Zastrzeganie kart
Szanowny Kliencie, w przypadku utraty karty płatniczej należy niezwłocznie powiadomić Zespół Zastrzegania Kart tel.
(+48) 22 515 31 50
lub System Zastrzegania Kart tel.
(+48) 828 828 828
Numery telefonów dostępne całą dobę (24 h).
Kursy walut
WalutaWartość
EUR 4.28
GBP 5.06
USD 3.99
CHF 4.47
Bank Spółdzielczy w Suszu

Bank Spółdzielczy w Suszu