Aktualności → Różnorodność form płatnościDOBRZE CHRONIMY TWOJE PIENIĄDZE

Nie musisz gromadzić gotówki. To nie jest najbezpieczniejsze rozwiązanie. O każdej porze dnia i nocy możesz płacić bezgotówkowo, używając aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej, karty płatniczej, Blika lub innych portfeli cyfrowych. Zapasy gotówki w naszych bankomatach i kasach staramy się uzupełniać na bieżąco. Tylko powody czysto logistyczne – nie zawsze pozwalają utrzymać regularność dostaw. Banknoty i bilon dowozimy regularnie. Robią to wyspecjalizowane konwoje, pracujące zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Tak jak wszystkie banki w Polsce, zgodnie z komunikatem Narodowego Banku Polskiego z 25 lutego 2022 r., mamy wystarczającą ilość gotówki, by całkowicie pokryć zapotrzebowanie naszych klientów. Przepraszamy za sporadycznie występujące opóźnienia w zapełnianiu bankomatów.

TWOJE PIENIĄDZE SĄ BEZPIECZNE

Pieniądze, które trzymasz na swoim rachunku lub lokacie w Banku Spółdzielczym w Suszu są całkowicie bezpieczne. Depozyty do kwoty 100 tys. euro na jednego deponenta są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego na zasadach opisanych w przepisach prawa. O bezpieczeństwo Twoich pieniędzy troszczą się nasi najlepsi specjaliści, wspierani przez Spółdzielczy System Ochrony SGB. Prosimy nie ulegać plotkom, zachować rozsądek i spokój.

Przed dwoma laty, u progu pandemii koronawirusa, Spółdzielcza Grupa Bankowa doskonale poradziła sobie z obsługą Klientów. Również i dziś mogą Państwo na nas polegać. Wzajemność i wparcie dla naszych Klientów mamy wpisane w nasze spółdzielcze DNA.


Zastrzeganie kart
Szanowny Kliencie, w przypadku utraty karty płatniczej należy niezwłocznie powiadomić Zespół Zastrzegania Kart tel.
(+48) 22 515 31 50
lub System Zastrzegania Kart tel.
(+48) 828 828 828
Numery telefonów dostępne całą dobę (24 h).
Kursy walut
WalutaWartość
EUR 4.28
GBP 5.06
USD 3.99
CHF 4.47
Bank Spółdzielczy w Suszu

Bank Spółdzielczy w Suszu