Szanowni Państwo,
Ostrzegamy przed fałszywą stroną, na której oszuści oferują zwrot 300 zł za szczepienie. Jeżeli Klient wprowadzi tam swoje hasło do banku, trafi ono bezpośrednio do oszustów, którzy wykorzystają je do kradzieży środków.
Wygląd strony jest łudząco podobny do rządowych witryn. Użyto na niej polskiego godła i napisu „gov.pl”, używanego przez państwowe instytucje. Na stronie możemy przeczytać: „Odbierz 300 zł za szczepienie od Prezydenta Andrzeja Dudy”. Pieniądze mają pochodzić z nieistniejącego programu „Wsparcie”, uruchomionego rzekomo 12 stycznia 2022 roku. Oszukańcza strona informuje, że otrzymają je „wszyscy Polacy, którzy przeszli pełen cykl szczepienia”.
Niebezpieczna strona:
gov.pl-covid[.]pl
Waluta | Wartość |
---|---|
![]() |
0 |
![]() |
0 |
![]() |
0 |
![]() |
0 |
Susz, dnia 18.05.2023 r.
Zarząd Banku Spółdzielczego w Suszu zgodnie z § 15 Statutu Banku informuje, że w dniu 05.06.2023 r. o godz. 1000 w Suskim Ośrodku Kultury w Suszu przy ulicy Wybickiego 10 odbędzie się Zebranie Przedstawicieli.
Porządek obrad Zebrania Przedstawicieli:
15. Przyjęcie wniosków Komisji Wnioskowej.
16. Zamknięcie obrad Zebrania Przedstawicieli.
Zawiadamiamy, że zgodnie ze Statutem Banku sprawozdanie roczne z działalności Banku Spółdzielczego w Suszu łącznie ze sprawozdaniem finansowym i sprawozdaniem Niezależnego Biegłego Rewidenta, protokołem z poprzedniego Zebrania Przedstawicieli oraz pozostałe materiały są wyłożone do wglądu w siedzibie Banku Spółdzielczego w Suszu przy ul. Piastowskiej 11, 14-240 Susz.
Zarząd
Banku Spółdzielczego w Suszu
3 miesięczna – 6,50 %
(dostępna wyłącznie przez elektroniczne kanały dostępu)
3 miesięczna – od 6,00 % do 7,00 %
(dostępna w placówkach Banku)
Lokaty można zakładać od 07.11.2022 r.
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Banku.
Abyśmy mogli przekazywać Ci dokumenty z banku na portal Moje dokumenty SGB potrzebna jest Twoja Zgoda na portal internetowy ,,Moje dokumenty SGB’’. Jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, możesz ją wyrazić w części Ustawienia → Zgody. Jeśli nie korzystasz z bankowości internetowej, zapraszamy do naszego oddziału.
Pamiętaj, by sprawdzić czy podany przez Ciebie w banku numer telefonu komórkowego jest aktualny. Będziesz go potrzebował do logowania, a także to na ten numer otrzymasz powiadomienie o nowych dokumentach na portalu.