Kredyt gotówkowy „Komfort Plus”Kredyt gotówkowy „Komfort Plus”

 1. Okres kredytowania do 60 miesięcy.
 2. Spłata kredytu w malejących miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych lub w równych miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych według formuły annuitetowej.
 3. Oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi 7% w stosunku rocznym.
 4. Prowizja od udzielonego kredytu wynosi 0,5%.
 5. Obligatoryjne jest zawarcie umowy ubezpieczenia „Życie Komfort” jako zabezpieczenie umowy zadłużeniowej.

Reprezentatywne przykłady

Raty równe

Całkowita kwota kredytu 25.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 31.780,09 zł, oprocentowanie stałe 7,00 %, całkowity koszt kredytu 6.791,17 zł. (w tym: prowizja 125,00 zł, odsetki 4.701,17 zł, ubezpieczenie 1.965,00 zł, usługi dodatkowe – 0,00 zł.), 59 miesięcznych rat równych w wysokości 495,72 zł ostatnia rata wyrównująca w wysokości 453,69 zł. RRSO wynosi 11,86 %.

Raty malejące

Całkowita kwota kredytu 25.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 31.543,15 zł, oprocentowanie stałe 7,00 %, całkowity koszt kredytu 6.543,15 zł. (w tym: prowizja 125,00 zł, odsetki 4.453,15 zł, ubezpieczenie 1.965,00 zł, usługi dodatkowe – 0,00 zł.), 60 miesięcznych rat malejących w wysokości po 416,66 zł plus odsetki. RRSO wynosi 12,11 %.

Kalkulacje zostały dokonana na dzień 25.08.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.


Aplikacja SGB Mobile z usługą płatności Visa MobileVisa Mobile w SGB Mobile

Płać kartą Visa w internecie łatwo i bezpiecznie.

Bez podawania numeru karty, daty ważności i CVV2. Wpisujesz swój numer telefonu przypisany do karty w Visa Mobile i potwierdzasz płatność w aplikacji SGB Mobile lub w aplikacji Visa Mobile.

Usługa płatności Visa Mobile w aplikacji SGB Mobile!

Visa Mobile to nowy sposób płatności kartami Visa w internecie, udostępniony teraz także w aplikacji SGB Mobile. Bezpieczny, innowacyjny i intuicyjny. Kiedy płacisz Visa Mobile, nie musisz za każdym razem podawać numeru karty, jej daty ważności i kodu CVV2. Wystarczy, że na stronie internetowej, na której dokonujesz zakupów, wpiszesz swój numer telefonu przypisany do karty w Visa Mobile i potwierdzisz płatność w aplikacji SGB Mobile.

Dlaczego warto płacić Visa Mobile w internecie?

 • Nie podajesz żadnych danych swojej karty w trakcie płacenia.
 • Wpisujesz wyłącznie swój numer telefonu.
 • Każdą transakcję potwierdzasz PIN-em w aplikacji SGB Mobile lub w aplikacji Visa Mobile.

Jak aktywuję usługę Visa Mobile w aplikacji SGB Mobile?

Masz już aplikację SGB Mobile, a Twoja karta Visa jest aktywna ✅

 • Na szczegółach wybranej karty kliknij przycisk Więcej akcji.
 • Z rozwijanej listy wybierz opcję Aktywuj płatności Visa Mobile dla tej karty.
 • Podaj adres e-mail, zapoznaj się z „Regulaminem dodawania i użytkowania kart SGB w ramach korzystania z usługi Visa Mobile”, „Warunkami usługi Visa Solution” oraz „Polityką prywatności Visa” i zaakceptuj wymagane zgody. Możesz tu również ustawić aplikację SGB Mobile jako domyślną dla płatności Visa Mobile.
 • Zatwierdź operację PIN-em do aplikacji.
 • Potwierdź swój e-mail kodem autoryzacyjnym otrzymanym od Visa na wskazany adres e-mail.
 • Usługa płatności Visa Mobile została aktywowana.

Jak zapłacę Visa Mobile?

 • Na stronie sklepu internetowego zatwierdź swój koszyk i przejdź do płatności.
 • Wybierz metodę płatności – szukaj logo Visa Mobile:

 • W kolejnym kroku podaj swój numer telefonu, wcześniej dodany do konta Visa Mobile.
 • Zatwierdź płatność w aplikacji SGB Mobile lub w aplikacji Visa Mobile na telefonie. Gotowe!

Kiedy płacisz w sieci, zawsze dokładnie sprawdzaj dane transakcji, zobaczysz je na etapie akceptacji płatności. W razie jakichkolwiek podejrzeń, odrzuć ją w aplikacji i skontaktuj się ze swoim bankiem lub Infolinią SGB.

Nie mam SGB Mobile – jak mogę aktywować Visa Mobile?

 • Pobierz aplikację Visa Mobile na swój telefon ze sklepu Google Play lub App Store.

 • Postępuj zgodnie z komunikatami w aplikacji, aby założyć i aktywować konto Visa Mobile:
  • podaj i potwierdź swój adres e-mail oraz ustaw hasło do konta Visa Mobile,
  • podaj i potwierdź swój numer telefonu (ten numer będziesz podawać przy płatności Visa Mobile w sklepie internetowym),
  • ustaw PIN, którym będziesz logować się do aplikacji Visa Mobile (możesz też ustawić logowanie przy użyciu biometrii).
 • Podaj wszystkie wymagane dane karty – to jedyny raz, kiedy musisz to zrobić. Możesz dodać kilka kart do konta Visa Mobile. Jeżeli nie chcesz tego robić teraz, możesz je dodać w każdej chwili w aplikacji Visa Mobile.
 • Aktywuj kartę w aplikacji kodem SMS, który dostaniesz na numer telefonu powiązany z kartą w banku (UWAGA: może to być inny numer niż ten, który masz przypisany do konta Visa Mobile i który będziesz podawać podczas płatności Visa Mobile).

Do karty nie jest jeszcze przypisany żaden numer? Skontaktuj się ze swoim bankiem lub Infolinią SGB, aby go dodać.

Więcej o Visa Mobile

Gdzie mogę płacić Visa Mobile?

Visa Mobile zapłacisz w sklepach internetowych, które udostępniają taką możliwość. Jest ich coraz więcej! ! Lista wybranych sklepów dostępna jest TUTAJ.

Z jakich kart skorzystam?

Możesz korzystać z kart debetowych Visa dla klientów indywidualnych i firmowych oraz kart kredytowych Visa.

Jaka jest różnica między Visa Mobile a Click to Pay?

Visa Mobile jest jedną z usług Click to Pay udostępnionych w ramach Visa Solutions na całym świecie. Podczas aktywowania usługi Visa Mobile, jednocześnie tworzysz konto i rejestrujesz kartę Visa w Click to Pay. Usługa płatności Visa Mobile dostępna jest obecnie tylko w sklepach internetowych w Polsce. Gdy płacisz, podajesz wyłącznie numer telefonu i potwierdzasz płatność w aplikacji SGB Mobile lub w aplikacji Visa Mobile.

Nie otrzymałem kodu weryfikacyjnego od Visa, co zrobić?

Kod weryfikacyjny Visa wysyła na podany przez Ciebie adres e-mail w ciągu 2 minut. Jeśli nie otrzymałeś kodu, sprawdź spam lub w poproś o wysłanie kodu ponownie w aplikacji SGB Mobile lub w aplikacji Visa Mobile.

Szczegóły

 • Usługa Visa Mobile jest dostępna w Bankach Spółdzielczych SGB, które wydają karty Visa, i w SGB-Banku SA.
 • Zasady działania karty Visa dla klienta indywidualnego opisane są w obowiązujących w danym banku regulaminie świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów indywidualnych oraz regulaminie funkcjonowania kart kredytowych dla klientów indywidualnych.
 • Zasady działania karty Visa dla klientów firmowych opisane są w obowiązujących w danym banku regulaminie świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych oraz regulaminie funkcjonowania kart kredytowych dla klientów instytucjonalnych.
 • Visa Mobile jest jedną z usług Click to Pay udostępnionych w ramach Visa Solutions. Korzystanie z usługi Visa Mobile wymaga utworzenia konta i zarejestrowania karty Visa w Click to Pay; Użytkownik karty Visa może korzystać z usługi Visa Mobile w ramach udostępnionej przez jego Bank Spółdzielczy SGB lub SGB-Bank S.A. aplikacji mobilnej SGB Mobile. Szczegółowe zasady dotyczące dodawania i użytkowania kart VISA w ramach usługi Visa Mobile określa „Regulamin dodawania i użytkowania kart SGB w ramach korzystania z usługi Visa Mobile”. Usługę Click to Pay regulują „Warunki usługi Visa Solution”, których wydawcą jest Visa Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki.
 • Użytkownik karty Visa, który jest jednocześnie klientem więcej niż jednego Banku Spółdzielczego SGB, przy czym pod pojęciem Banku Spółdzielczego SGB należy rozumieć w tym miejscu również SGB-Bank S.A., nie może aktywować usługi Visa Mobile dla kart Visa wydanych przez poszczególne Banki Spółdzielcze SGB z wykorzystaniem tych samych danych, tj. adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu.
 • Bank Spółdzielczy SGB/SGB-Bank S.A. nie pobiera opłat za dodanie i korzystanie z kart Visa w ramach usługi Visa Mobile. Za pozostałe czynności związane z korzystaniem z produktów i usług, Bank Spółdzielczy SGB/SGB-Bank S.A. pobiera opłaty i prowizje w wysokości określonej w obowiązującej w danym banku taryfie prowizji i opłat.
 • SGB Mobile to usługa bankowości mobilnej dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych oferowana przez SGB-Bank S.A. oraz wybrane Banki Spółdzielcze SGB. Szczegóły oferty, regulamin korzystania z aplikacji mobilnej SGB Mobile oraz listę Banków Spółdzielczych SGB oferujących możliwość korzystania z aplikacji SGB Mobile znajdziesz TUTAJ.

Uwaga! Oddział w Kisielicach. Zmienione godziny pracy 13 września 2023 rokuInformacja dla klientów Banku Spółdzielczego w Suszu w sprawie godzin pracy Oddziału w Kisielicach.

Szanowni Państwo,

w dniu 13 września 2023 r. Oddział w Kisielicach będzie czynny od godz. 8:30 do godz. 13:00.

Za  utrudnienia przepraszamy.


SGB po raz czwarty w ogólnopolskim wyzwaniu „RakReaton”. Rusza nas pomaganie!SGB po raz czwarty w ogólnopolskim wyzwaniu „RakReaton”. Rusza nas pomaganie!

W SGB rusza nas pomaganie! Dlatego przez cały wrzesień zbieramy kilometry w ogólnopolskim wyzwaniu sportowym RakReaton. W ten sposób aktywnie wspieramy dzieci z chorobą nowotworową.

RakReaton jest częścią ogólnopolskiej Kampanii „Złotej Wstążki”. To charytatywne wyzwanie sportowe, w którym bierzemy udział. Partnerem wydarzenia od samego początku jest SGB-Bank S.A.

Pomagamy aktywnie i kreatywnie

Pomaganie i sport to w Zrzeszeniu SGB dwie rzeczy, które od zawsze idą ze sobą w parze. Doskonałym przykładem są nie tylko poprzednie edycje RakReatona, ale również Wyzwanie Sportowe SGB, w którym tylko w 2023 roku wzięło udział ponad 6 tysięcy osób.

1 milion 200 tysięcy kilometrów

4 edycja RakReatonu startuje 1 września i trwa przez cały miesiąc. W tym roku naszym celem jest pokonanie 1 miliona 200 tysięcy kilometrów. Nieprzypadkowa i symboliczna liczba – co roku u 1200 dzieci i nastolatków w Polsce diagnozowana jest choroba nowotworowa. Jeśli wspólnie uda nam się osiągnąć cel, partnerzy wyzwania: Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej i Grupa Impel przekażą 120 tysięcy złotych na wsparcie i leczenie dzieci.

Bądźmy czujni i uważni

We wrześniu, miesiącu świadomości nowotworów dziecięcych, Kampania „Złotej Wstążki” ma przypominać o tym, jak ważna jest onkoczujność rodziców i lekarzy. W tym roku dzięki udziałowi w wyzwaniu wspólnie z organizatorem kampanii, Fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, chcemy zwiększać świadomość rodziców, bliskich i lekarzy w zakresie tego, jakie są wczesne symptomy nowotworów dziecięcych, jak je rozpoznać i co robić, kiedy podejrzewamy najgorsze.

Współpraca całego środowiska pozwoli dotrzeć do jeszcze większej liczby osób, dzięki czemu stworzymy silną i zaangażowaną społeczność, która będzie ukierunkowana na zapewnienie każdemu choremu dziecku i nastolatkowi w Polsce kompleksowego wsparcia, zrozumienia i szansy na skuteczne wyleczenie – wyjaśnia Anna Apel, Prezes Zarządu Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Rusza nas pomaganie

W aplikacji Activy, która jest partnerem technologicznym wydarzenia, kilometry będziemy liczyć w wielu dostępnych aktywnościach. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Spośród wielu możliwości kilometry można liczyć na rowerze, hulajnodze, rolkach, deskorolce, podczas biegu, spaceru, wędrówki i nawet na bieżni.

W tym roku nowością są także kroki. To doskonała opcja na pomaganie dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z regularną aktywnością… lub po prostu nie mają czasu w ciągu dnia, by wsiąść na rower, czy pójść na dłuższy spacer. 

Jeśli chcesz do nas dołączyć – nie czekaj! Dobrze dbać o siebie… i przy okazji pomagać podopiecznym fundacji. Informacje o RakReatonie znajdziesz na stronie https://rakreaton2023.activy.app/ lub https://naratunek.org/rakreaton-rusza-mnie-pomaganie/.


Mastercard Music – muzyczne nagrody w Bezcennych ChwilachMastercard Music – zbieraj punkty w Bezcennych Chwilach i odbieraj muzyczne nagrody

Lubisz muzykę? Koniecznie sprawdź, co nowego w programie Mastercard® Bezcenne Chwile®. To już trzecia edycja Mastercard Music – inicjatywy, która skupia się na promowaniu muzycznych pasji.

Mastercard znowu zachęca do udziału w Bezcennych Chwilach – jakże by inaczej – muzyką. Obejrzyj teledysk Bedoesa 2115 i Dawida Kwiatkowskiego, „Lustro”: https://youtu.be/pgF41z7hgTg.

Zasady udziału w programie są niezmienne:

 • rejestrujesz swoją kartę Mastercard na bezcennechwile.pl,
 • płacisz nią i zbierasz punkty,
 • wymieniasz punkty na atrakcyjne nagrody.

W tym roku punkty możesz wymienić na bilety do immersyjnej strefy Mastercard Music, na koncert i spotkanie z Bedoesem 2115 i Dawidem Kwiatkowskim.

Kartą Mastercard możesz też po prostu kupić bilet na koncert – ze zniżką 80%!

O szczegółach czytaj na www.mastercard.pl/music.

Nie masz jeszcze karty Mastercard? Zapytaj w naszym Banku!


Już w sierpniu br. kredyt płynnościowy z dopłatą ARiMR 2 %Cel i przeznaczenie kredytu

Kredyty na utrzymanie płynności finansowej z dopłatami Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) do oprocentowania mogą być udzielane przez bank producentom rolnym, w celu poprawy płynności finansowej w związku z ograniczeniami na rynku rolnym spowodowanymi agresją Federacji Rosyjskiej wobec Ukrainy, nie później niż do dnia 31 grudnia 2023 roku.

Kredytowaniem objęta jest produkcja rolna prowadzona w ramach następujących działalności wymienionych w „Wykazie działalności (…)”:

 1. uprawy rolne inne niż wieloletnie – 01.1,
 2. uprawa roślin wieloletnich – 01.2,
 3. rozmnażanie roślin – 01.30.Z,
 4. chów i hodowla zwierząt – 01.4,
 5. uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana) – 01.50.Z,
 6. obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin – 01.64.Z.

Wysokość kredytu i wkład własny

Kredyt może zostać udzielony na uregulowanie zobowiązań finansowych związanych z prowadzeniem działalności rolniczej w gospodarstwie rolnym, oraz ponoszenie przez producentów rolnych bieżących nakładów przyczyniających się do poprawy płynności finansowej poprzez zakup m.in.:

 1. kwalifikowanego materiału siewnego i szkółkarskiego,
 2. nawozów mineralnych, środków ochrony roślin, pasz treściwych i koncentratów paszowych dla zwierząt gospodarskich,
 3. paliwa na cele rolnicze,
 4. inwentarza żywego, zaliczanego zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości do środków obrotowych,
 5. matek pszczelich użytkowych i reprodukcyjnych,
 6. materiałów opałowych do ogrzewania szklarni i tuneli,
 7. pasz objętościowych.

Kwota kredytów udzielonych producentowi rolnemu nie może przekroczyć kwoty:

 1. 100.000 zł – gdy producent rolny prowadzi gospodarstwo rolne w rozumieniu przepisów o podatku rolnym o powierzchni nie większej niż 50 ha użytków rolnych;
 2. 200.000 zł – gdy producent rolny prowadzi gospodarstwo rolne w rozumieniu przepisów o podatku rolnym o powierzchni powyżej 50 ha i nie większej niż 100 ha użytków rolnych;
 3. 400.000 zł – gdy producent rolny prowadzi gospodarstwo rolne w rozumieniu przepisów o podatku rolnym o powierzchni powyżej 100 ha użytków rolnych.

Wysokość oprocentowania

Oprocentowanie kredytu może być zmienne i nie może wynosić więcej niż stopa referencyjna WIBOR ustalana dla pożyczek na rynku międzybankowym udzielanych na okres 3 miesięcy (WIBOR 3M), zaokrąglona do drugiego miejsca po przecinku, powiększona nie więcej niż o 3 punkty procentowe. Przy ustalaniu wysokości oprocentowania stosuje się stopę referencyjną WIBOR 3M, ogłaszaną na ostatni dzień roboczy drugiego miesiąca kwartału, która podlega zmianom w okresie kredytowania zgodnie z wysokością stopy referencyjnej WIBOR 3M ogłaszaną w ostatnim dniu roboczym drugiego miesiąca poprzedzającego każdy następny kwartał.

Oprocentowanie należne bankowi jest płacone przez:

 1. kredytobiorcę – w wysokości 2%,
 2. ARiMR – w pozostałej części.

Wysokość pomocy

Pomoc w formie dopłat do oprocentowania kredytu może być stosowana w okresie kredytowania, ale przez okres nie dłuższy niż 60 miesięcy od dnia zawarcia umowy kredytu.

Warunki stosowania dopłat

Dopłaty są stosowane, gdy kredytobiorca dokonuje w pełnej wysokości spłat rat kapitału i odsetek w terminach ustalonych w umowie kredytu z uwzględnieniem dodatkowo 7 – dniowego okresu na spłatę należności.


Ubezpieczenie „Generali, z myślą o Następstwach Nieszczęśliwych Wypadków” – pakiet dla dziecka„Generali, z myślą o Następstwach Nieszczęśliwych Wypadków” – nowe świadczenia w pakiecie NNW dla dziecka

Beztroska dziecka, spokój rodzica

Dla każdego rodzica najważniejsze jest zdrowie dziecka i wspieranie jego rozwoju. Dlatego pomyśl o odpowiednim ubezpieczeniu. Dzięki „Generali, z myślą o NNW” pakiet dla dziecka możesz otrzymać niezbędną pomoc finansową w razie nieszczęśliwego wypadku, poważnego zachorowania czy innych nieprzewidzianych zdarzeń.

Jak działa ubezpieczenie?

Ubezpieczenie jest ważne przez cały rok – w kraju, jak i za granicą. Podczas pobytu w domu, a także poza nim, na przykład na wycieczce lub w szkole.
Obejmuje dzieci od narodzin do 18. roku życia i osoby do 26. roku życia kontynuujące naukę.

W jakich sytuacjach może zapewnić wsparcie?

Możliwość wypłacenia świadczenie za pobyt w szpitalu: z powodu choroby zdiagnozowanej w okresie ubezpieczenia (jeśli pobyt trwał co najmniej 5 dni); z powodu zatrucia pokarmowego (jeśli pobyt trwał co najmniej 2 dni); wskutek nieszczęśliwego wypadku (jeśli pobyt trwał co najmniej 3 dni).

Możliwość wypłaty świadczenia w przypadku zdiagnozowania poważnego zachorowania, między innymi: dystrofii mięśniowej, zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych, niewydolności nerek.

Zorganizowanie i pokrycie kosztów sporządzenia drugiej opinii medycznej w przypadku zdiagnozowania poważnego zachorowania np. nowotworu złośliwego z białaczkami i chłoniakami.

Możliwość wypłacenia świadczenia między innymi za: złamanie, zwichnięcie, skręcenie, rany skóry czy wstrząśnienie mózgu.


Promocja Visa Mobile – 100 zł zwrotu na kartę!Płać Visa Mobile i odbierz 100 zł zwrotu na kartę!

Z Visa Mobile tylko 3 płatności do setki!

Jak otrzymać 100 zł zwrotu na kartę Visa? To proste!

 • Wybierz Visa Mobile

Jeśli nie masz jeszcze aktywnej Visa Mobile na swojej karcie, aktywuj Visa Mobile w aplikacji SGB Mobile lub pobierz aplikację Visa Mobile i dodaj tam swoją kartę.

 • Zarejestruj kartę Visa

Jeśli masz już aktywną Visa Mobile na swojej karcie, zarejestruj tę samą kartę w formularzu.

 • Płać Visa Mobile

Zrób 3 razy zakupy za min. 30 zł w wybranych sklepach internetowych, aby otrzymać 100 zł.

Informacje o wybranych sklepach TUTAJ ▶️

Płać Visa Mobile w tysiącach sklepów, w których płatności umożliwiają Przelewy24 i Autopay, eCard i Tpay.

Szczegóły promocji, w tym regulamin, na stronie: www.visa.pl/campaign/cashback-mobile-2023.

Nie masz jeszcze karty Visa? Zapytaj w naszym banku!


Tańszy przejazd Uberem na lotnisko – dzięki Visa!Tańszy przejazd Uberem na lotnisko – dzięki Visa!

Lecisz na wakacje? Potrzebujesz szybkiego i taniego transportu na lotnisko? Zapłać kartą Visa w aplikacji Uber i skorzystaj ze specjalnej zniżki na dwa przejazdy.

Jak skorzystać z oferty?

 1. Otwórz aplikację Uber.
 2. Wpisz kod promocyjny (Konto → Portfel → Promocje) – w zależności od tego, jakie lotnisko wybierasz.
 3. Wprowadź kierunek przejazdu.
 4. Wybierz Visę jako swoją metodę płatności.
 5. Zamów przejazd Uber Comfort lub Uber Airport.
 6. Ciesz się przejazdem z promocją!

Obowiązujące kody:

Warszawa Chopin: AIRPORT_WAWCHOPIN_VISA23
Warszawa Modlin: AIRPORT_WAWMODLIN_VISA23
Bydgoszcz: AIRPORT_BYDGOSZCZ_VISA23
Gdańsk: AIRPORT_GDANSK_VISA23
Katowice: AIRPORT_KATOWICE_VISA23
Kraków: AIRPORT_KRAKOW_VISA23
Lublin: AIRPORT_LUBLIN_VISA23
Poznań: AIRPORT_POZNAN_VISA23
Rzeszów: AIRPORT_RZESZOW_VISA23
Szczecin: AIRPORT_SZCZECIN_VISA23
Wrocław: AIRPORT_WROCLAW_VISA23

Warunki i postanowienia

Oferta ważna na trasach z i na lotniska w miastach: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Modlin, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław. Wysokość rabatu to 50%, przy czym maksymalna wartość promocji wynosi 15 PLN za przejazd. Promocja obowiązuje na 2 przejazdy.

Oferta ważna od 1 lipca do 31 sierpnia 2023 r.

Szczegóły na www.visa.pl/pl_pl/visa-oferuje/uber/154312

 


Ubezpieczenie „Generali, z myślą o Domu i Rodzinie” zapewni spokój nawet w trudnych sytuacjachGenerali wspiera Cię, nawet gdy o czymś zapomnisz.

Prawie 40% Polaków zdarzyło się zostawić otwarte drzwi na noc… a Tobie? Generali zapewnia wsparcie także w sytuacji, gdy przez otwarte okno Twoje cztery kąty zostaną zalane, spowodujesz pożar, nie wyłączając żelazka przed wyjściem z domu, lub okradną Cię, gdy zapomnisz zamknąć drzwi lub okno, wychodząc z mieszkania. Wybierz ubezpieczenie „Generali, z myślą o Domu i Rodzinie” i mieszkaj spokojnie. Resztą zajmie się Generali!

Co wyróżnia to ubezpieczenie?

Obejmujemy ochroną od kradzieży z włamaniem Twój samochód zaparkowany w garażu – pod warunkiem, że mury garażu zostaną ubezpieczone w polisie mieszkaniowej.

Obejmujemy ochroną Twój dom nawet w przypadku braku posiadania aktualnych badań instalacji elektrycznej.

Pokrywamy koszty wynajęcia lokalu zastępczego nawet do 10 miesięcy, jeśli szkody nie pozwalają na zamieszkanie w ubezpieczonym lokalu.

Oferujemy pakiet medyczny, a w nim: telekonsultacje, badania i rehabilitację po pobycie w szpitalu na skutek następstw nieszczęśliwego wypadku.

W przypadku kradzieży z włamaniem obejmujemy ochroną Twoje rzeczy znajdujące się w metalowych boksach lokatorskich.


Zastrzeganie kart
Szanowny Kliencie, w przypadku utraty karty płatniczej należy niezwłocznie powiadomić Zespół Zastrzegania Kart tel.
(+48) 22 515 31 50
lub System Zastrzegania Kart tel.
(+48) 828 828 828
Numery telefonów dostępne całą dobę (24 h).
Kursy walut
WalutaWartość
EUR 0
GBP 0
USD 0
CHF 0
Bank Spółdzielczy w Suszu

Bank Spółdzielczy w Suszu