Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy „Konto Spoko” dla osób w wieku 13-18 lat 1. Rachunek przeznaczony dla klientów indywidualnych z grupy wiekowej 13-18 lat (małoletni). Po ukończeniu 18 roku życia, nastąpi przeksięgowanie na „Konto na Start”, ROR podstawowy lub inny pakiet wybrany przez klienta.
 2. Koszty prowadzenia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego „Konto Spoko” wynoszą:
  • 0,00 zł za prowadzenie rachunku (brak warunku minimalnych wpływów);
  • 0,00 zł za wydanie i obsługę debetowej karty płatniczej;
  • 0,00 zł za wypłaty z bankomatów grupy SGB;
  • 0,00 zł za dostęp do elektronicznych kanałów dostępu i aplikacji mobilnych;
  • 0,00 zł za pakiet SMS Banking;
  • 0,00 zł za przelewy zwykłe zlecone za pośrednictwem elektronicznych kanałów dostępu;
 1. Pozostałe prowizje i opłaty za czynności bankowe i usługi świadczone w ramach „Konta Spoko” zgodnie z obowiązującą Taryfą prowizji i opłat za czynności bankowe i inne usługi dla klientów indywidualnych w Banku Spółdzielczym w Suszu.
 2. Oprocentowanie środków na rachunku oszczędnościowo rozliczeniowym „Konto Spoko” wynosi 2,0%.
 3. Sprzedaż produktu rozpoczyna się 02.01.2024 r.

Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy „Konto na Start” dla osób w wieku 16-26 lat 1. Pakiet „Konto na Start” przeznaczony jest dla osób fizycznych z grupy wiekowej 18-26 lat. Po ukończeniu przez klienta 26 roku życia, nastąpi przeksięgowanie rachunku na pakiet „ROR podstawowy” lub inny pakiet wybrany przez klienta.
 2. Zasady prowadzenia rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w złotych z pakietem „Konto na Start”:
  • 5,00 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku (brak warunku minimalnych wpływów);
  • 0,00 zł za wydanie i obsługę debetowej karty płatniczej;
  • 0,00 zł za dostęp do elektronicznych kanałów dostępu i aplikacji mobilnych;
  • 0,00 zł za realizację przelewów złożonych za pośrednictwem elektronicznych kanałów dostępu:
   • na rachunki prowadzone w BS Susz,
   • na rachunki prowadzone w bankach krajowych innych, niż BS Susz w systemie Elixir.
 1. Pozostałe prowizje i opłaty za czynności bankowe i usługi świadczone w ramach pakietu „Konto na Start”, zgodnie z obowiązującą Taryfą prowizji i opłat za czynności bankowe i inne usługi dla klientów indywidualnych w Banku Spółdzielczym w Suszu.
 2. Oprocentowanie rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w złotych z pakietem „Konto na Start” ustalane jest według zmiennej stopy procentowej Banku i wynosi 0,00%.
 3. Sprzedaż produktu rozpoczyna się 02.01.2024 r.

Aplikacja Mobilna Nasz Bank BS Susz już dostępna na urządzenia mobilne marki Apple (system operacyjnym iOS)Aplikacja Mobilna Nasz Bank BS Susz jest już również dostępna na urządzenia mobilne marki Apple (system operacyjnym iOS).

Nasz Bank BS Susz to aplikacja mobilna systemu bankowości internetowej Banku Spółdzielczego w Suszu. Umożliwia swobodny, bezpieczny i skuteczny dostęp do Twoich finansów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę bez względu na czas i miejsce, w którym się znajdujesz. Cenisz swój czas, niezależność i mobilność? Wystarczy smartfon z aplikacją mobilną Nasz Bank BS Susz, by w dogodnym momencie sprawdzić stan konta, dokonać przelewu, czy skontrolować wydatki. Korzystanie z aplikacji Nasz Bank BS Susz jest bezpieczne – dostęp chroniony jest kodem e-PIN lub z wykorzystaniem cech biometrycznych.

Skorzystaj ze wsparcia Twojego Banku Spółdzielczego, poznaj zalety aplikacji mobilnej Nasz Bank BS Susz i przekonaj się jak łatwo zarządzać własnymi finansami.

Bezpośredni link do aplikacji mobilnej Nasz Bank BS Susz Banku na platformie dystrybucji cyfrowej AppStore: https://apps.apple.com/pl/app/nasz-bank-bs-susz/id6475821734.

Dostęp poprzez kodu QR.

Dowiedz się więcej z Przewodnika Użytkownika:

 1. Aplikacja mobilna Nasz Bank – przewodnik użytkownika. Klient indywidualny (iOS).
 2. Aplikacja mobilna Nasz Bank – przewodnik użytkownika. Klient firmowy (iOS).

Aktywne ferie zimowe 2024 z ubezpieczeniem GeneraliFerie Zimowe właśnie się zaczynają. Planujesz wyjazd i chciałbyś go spędzić bezpiecznie? Nie zapomnij o ubezpieczeniu. To ochrona dla Ciebie i Twoich najbliższych 24 godziny na dobę w razie nieszczęśliwego wypadku, pokrycie kosztów leczenia, odpowiedzialność cywilna czy szereg usług assistance.

Dla wszystkich wyjeżdżających i wypoczywających za granicą z możliwością rozszerzenia o:

- uprawianie w warunkach zimowych wszelkich odmian narciarstwa lub snowboardingu na oznakowanych trasach lub uprawianie sportów, w których wykorzystywane są pojazdy przeznaczone do poruszania się po śniegu lub lodzie.

uprawianie sportów zimowych oraz dodatkowo uprawianie sportów:

 1. górskich: wszelkich odmian narciarstwa lub snowboardingu poza oznakowanymi trasami, heliskiing, heliboarding, mountainboarding, skoki narciarskie, freeskiing, kolarstwo górskie, downhill, speleologia, bouldering, wspinaczka (górska, skałkowa lub lodowa) przy użyciu sprzętu zabezpieczającego lub asekuracyjnego lub wymagającą użycia takiego sprzętu (nie dotyczy wspinaczki na sztucznej ścianie oraz szlaków górskich typu via ferrata),
  Wszelkiego rodzaju aktywności uprawiane na wysokości od 4 000 m n.p.m. do 6 000 m n.p.m., pod warunkiem, że wyprawa, w której uczestniczy Ubezpieczony, jest zaplanowana na wysokość nieprzekraczającą 6 000 m n.p.m.
 2. powietrznych: baloniarstwo (nie dotyczy widokowych lotów turystycznych), lotniarstwo, motolotniarstwo, paralotniarstwo, spadochroniarstwo, szybownictwo, BASE jumping,
 3. motorowych i motorowodnych: jazda na quadach, sport motorowy (kartingowy, motocyklowy, samochodowy, żużlowy), sport motorowodny(jazda na skuterach wodnych, motorówkach i inne sporty wodne w których wykorzystywane są sportowe łodzie motorowe,
 4. wodnych: kitesurfi ng, jazda na nartach wodnych, wakeboarding, nurkowanie z wykorzystaniem sprzętu specjalistycznego (poniżej 15metrów), free diving (nie dotyczy snorkelingu - rekreacyjnego nurkowania przy użyciu "sprzętu ABC" czyli fajki, maski i płetw), rafting i innesporty wodne uprawiane na rzekach górskich,
 5. street luge, bungee, parkour, sporty walki (z wyłączeniem MMA).

Za sporty wysokiego ryzyka uważa się również uczestniczenie w wyprawach do miejsc charakteryzujących się ekstremalnymi warunkami klimatycznymi lub przyrodniczymi typu: pustynia, busz, dżungla (nie dotyczy wypraw turystycznych do parków narodowych), Arktyka, Antarktyda i Grenlandia.

 

 

ubezpieczenie sprzętu sportowego będącego własnością Ubezpieczonego w postaci:

 1. nart do uprawiania wszelkich odmian narciarstwa wraz z wiązaniami, butami i kijami narciarskimi,
 2. deski do uprawiania wszelkich odmian snowboardu wraz z wiązaniami i butami,
 3. deski do uprawiania surfingu wraz ze statecznikiem (finy) i smyczą (leash),
 4.  deski do uprawiania windsurfingu wraz z masztem, żaglem i trapezem,
 5. deski do uprawiania kitesurfi ngu wraz z latawcem, bar i trapezem,
 6. specjalistycznego sprzętu do nurkowania: ABC nurkowe (maska, fajka, płetwy), butla i zestawy butlowe, automat oddechowy, kompensator pływalności (jacket) do regulacji/kontroli pływalności, system balastowy, skafander nurkowy mokry lub suchy, komputer nurkowy, głębokościomierz, manometr.

W zakresie:

Przykładowe sytuacje, w których możemy Ci pomóc podczas podróży:


Informacja dla klientów Banku Spółdzielczego w Suszu w sprawie godzin pracy i obsługi rozliczeń 22 i 29 grudnia 2023 r.Informacja
dla klientów Banku Spółdzielczego w Suszu w sprawie godzin
pracy i obsługi rozliczeń 22 i 29 grudnia 2023 r.


Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że ostatnim dniem realizacji zleceń płatniczych (innych niż zlecenia natychmiastowe za pomocą kanałów zdalnych) będzie 29 grudnia 2023 r. (piątek). Bazując na informacji z SGB-Banku S.A. przedstawiamy Państwu obowiązujący czas pracy w Centrali, Oddziałach i Punkcie Kasowym Nr 2 w Suszu:

 • 22 grudnia 2023 r. (piątek)

Pracować będziemy w standardowym wymiarze czasu pracy.

 • 29 grudnia 2023 r. (piątek)
 1. Centrala Banku, Oddziały i Punkt Kasowy Nr 2 w Suszu będą czynne od godz. 8:30 do godz. 12:00.
 2. Realizacja zleceń płatniczych do systemu Elixir i Sorbnet2 odbywać się będzie do godz. 11:30. Zlecenia płatnicze przyjęte po godz. 11:30 zostaną zrealizowane w dniu 02 stycznia 2024 r.
 3. System płatności natychmiastowych Express Elixir (EE) będzie dostępny do godz. 22:00. W dniu 30 grudnia 2023 r. Express Elixir będzie niedostępny.
 4. Realizacja przekazów Western Union odbywa się do godz. 10:30.
 5. Przyjmowanie do realizacji zleceń płatniczych w obrocie dewizowym (importowych) nastąpi do godz. 11:00.

Serdecznie dziękujemy Szanownym Klientom za zaufanie i współpracę
w 2023 r. Życzymy pełnych ciepła i zadumy Świąt Bożego Narodzenia.
Niech Nowy Rok 2024 będzie czasem pokoju, spokoju oraz realizacji
osobistych planów.

Zarząd
Banku Spółdzielczego w Suszu


Od 20 listopada 2023 roku możesz wygrać rodzinne „Ferie z SGB”Od 20 listopada 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku trwa konkurs „Ferie z SGB”.

Wygraj rodzinne ferie z kartą Mastercard® SGB! … bo wszystkie płatności prowadzą na zimowe wakacje!

Weź udział w naszym konkursie z kartami Mastercard! Zarejestruj się na www.feriezsgb.pl, odpowiedz na pytanie i rób zakupy kartą.

Co możesz wygrać?

Do zdobycia 30 x bon na Wakacje.pl o wartości 5.000 zł.

Jak wziąć udział w konkursie?

 1. Jeśli jeszcze jej nie masz, weź debetową lub kredytową kartę Mastercard® w Banku Spółdzielczym w Suszu.
 2. Zapłać nią 30 razy za zakupy o minimalnej wartości 10 zł każda transakcja.
 3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na feriezsgb.pl, odpowiadając na pytanie konkursowe i wyślij go w okresie od 20.11 do 31.12.2023 r.
 4. Wyniki zostaną opublikowane na stronie konkursu w ciągu 21 dni od jego zakończenia.

Regulamin konkursu znajdziesz na www.feriezsgb.pl.


Akcja promocyjna Generali „Mieszkanie z E-kodem”Weź udział w promocji „Mieszkanie z E-kodem” i zyskaj 50 zł na zakupy

Jak zyskać e-kod

 • Kup nowe, roczne ubezpieczenie mieszkania w ramach „Generali, z myślą o domu i rodzinie” ze składką łączną min. 250 .
 • Po opłaceniu składki i starcie ochrony ubezpieczeniowej zarejestruj się na rabaty.generali.pl.
 • Odbierz swój E-kod o wartości 50 zł na zakupy w znanej sieci handlowej.
 • Promocja trwa: od 14.12.2023 r. do 31.01.2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w regulaminie. E-kod można odebrać w ciągu 30 dni od dnia rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej.

Warto wiedzieć

Co zyskujesz z ubezpieczeniem mieszkania Generali?

 • Kompleksową ochronę Twoich czterech kątów na wypadek pożaru, włamania i innych zdarzeń losowych.
 • Ochronę ubezpieczeniową, która działa nawet gdy zapomnisz:
  • wyłączyć żelazko i dojdzie do pożaru,
  • zamknąć okno i zaleje Ci mieszkanie,
  • zamknąć drzwi i dojdzie do kradzieży.
 • Dostęp do usług Assistance, jak np.:
  • awaryjne otwarcie drzwi przez ślusarza w przypadku zatrzaśnięcie się drzwi, zacięcie się zamka lub zagubienia kluczy,
  • interwencja specjalisty w zakresie naprawy sprzętu RTV/AGD/PC,
  • wizyta lekarza w związku z nagłym zachorowaniem lub wypadkiem.
 • W przypadku szkody uniemożliwiającej dalsze zamieszkiwanie mieszkania (w przypadku pożaru, katastrofy budowlanej wybuchu, silnego wiatru, powodzi, zalania na skutek akcji ratowniczej) zwrot kosztów wynajęcia lokalu zastępczego.
 • Możliwość rozszerzenia o OC w życiu prywatnym.

Ważne dokumenty

Regulamin Akcji Promocyjnej „Mieszkanie z E-kodem”.


Zmiany w SGB Mobile od 15 grudnia 2023 rokuJuż 15 grudnia zobaczysz zmiany w swojej aplikacji SGB Mobile.

Jak się zmieniać to na lepsze – teraz Twoja aplikacja SGB Mobile będzie jeszcze bardziej Twoja!

Dopasujesz wygląd pulpitu do swoich potrzeb i przyzwyczajeń. Spersonalizujesz aplikację w trzech obszarach – ustawiając motyw w ulubionym kolorze, dostosowując pulpit i pasek szybkich akcji. SGB Mobile dopasuje się do tego, czy używasz telefonu w trybie ciemnym czy jasnym.

Teraz Ty decydujesz, co widzisz na pulpicie. Zarówno poziome menu, jak i kafelki poniżej możesz zmieniać w zależności od tego, co chcesz mieć pod ręką. Historię transakcji, przelewy, Blik, a może skanowanie paragonów?

SGB Mobile dopasuje się do tego, czy używasz telefonu w trybie ciemnym czy jasnym.

Zobacz szczegóły w przygotowanej animacji.


 Od 29 listopada 2023 roku zapraszamy Państwa do wyremontowanego Oddziału w Kisielicach Szanowni Państwo,

od 29 listopada 2023 roku zapraszamy Państwa do wyremontowanego Oddziału w Kisielicach. Zapewniamy pełną obsługę bankową przez naszych wykwalifikowanych Doradców.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Suszu serdecznie dziękuje wszystkim Wykonawcom za realizację tego przedsięwzięcia:

 • Panu Jackowi Karpowicz – Inspektorowi nadzoru, „SPEKTRUM” Biuro Architektoniczno-Budowlane, ul. Kościuszki 49, 82-433 Mikołajki Pomorskie.
 • Spółdzielni Produkcyjno-Usługowej „RODŁO”, ul. 11-Listopada 26, 82-500 Kwidzyn – realizującej remont – za fachowość, obowiązkowość w realizacji remontu poprzez przeprowadzenie prac budowlanych,
 • Panu Zbigniewowi Domagalskiemu – za ogromną pomoc,
 • Zakładowi Instalacji Elektronicznych „MALARM” s.c., ul. Chodkiewicza 5, 82-200 Malbork – za prace elektryczne i instalatorskie,
 • Zakładowi Usług Informatycznych Z. Koza spółka komandytowa, ul. Sienkiewicza 40, 82-400 Sztum – za prace informatyczne,
 • Zakładowi Usług Ogólnobudowlanych „ŻAL-MIX” Dariusz Gurski, ul. Grunwaldzka 12, 14-200 Iława – za wykonanie i montaż żaluzji,
 • Firmie WC Serwis – za wynajem i dostosowanie kontenerów do obsługi Klientów,
 • pozostałym firmom, osobom za determinację, poświęcony czas, wolę pomocy i wszystkie podjęte działania, by remont został przeprowadzony w zaplanowanym terminie.

Dziękujemy Personelowi Banku i pozostałym osobom za wykazanie ogromnego zaangażowania i pomoc w przeniesieniu i uruchomieniu naszego Oddziału.

Pięknym jest to, że wszyscy dążyliśmy do realizacji obranego celu
i mogliśmy liczyć na siebie wzajemnie.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Suszu


Oferta pracy – Doradca KlientaZapraszamy do składania ofert na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Bank Spółdzielczy w Suszu, ul. Piastowska 11, 14-240 Susz, oraz Oddziały Banku.

Twój zakres obowiązków:

 • Bezpośrednia współpraca z klientami banku.
 • Prezentowanie oferty banku oraz pomaganie klientom w wyborze właściwego produktu lub usługi dopasowanej do potrzeb klienta, prowadzenie obsługi kasowej klientów, obsługi rachunków, depozytów, kredytów, ubezpieczeń i bankowości elektronicznej.
 • Realizacja celów sprzedażowych, sprzedaż oferowanych produktów znajdujących się w ofercie banku.
 • Pozyskiwanie klientów.
 • Dokonywanie wstępnej weryfikacji klientów i oceny zdolności kredytowej oraz udział w procesie udzielania kredytów.

Nasze wymagania:

 • Wykształcenie wyższe (preferowane: bankowość, finanse, rachunkowość, ekonomia), minimum średnie kierunkowe (w trakcie studiów).
 • Doświadczenie w sprzedaży.
 • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
 • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kasjera (kurs kasjerski).
 • Otwartość na zmiany, elastyczność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

 • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
 • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń.
 • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę.
 • Atrakcyjny system motywacyjny.
 • Pracowniczy Plan Kapitałowy.
 • Ubezpieczenie grupowe.
 • Dofinansowanie do wypoczynku.

Jeśli jesteś zainteresowany złóż CV osobiście w sekretariacie Banku lub na adres e-mail: sekretariat@bssusz.pl w terminie do 15 grudnia 2023 roku.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Nie zwracamy przesłanych dokumentów.

Szanowni Państwo,

w celu wzięcia udziału w rekrutacji na oferowane wolne stanowisko konieczne jest podanie przez Państwa danych osobowych. W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Bank Spółdzielczy w Suszu z siedzibą przy ul. Piastowskiej 11, 14-240 Susz, w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Klauzula informacyjna:

Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) Bank Spółdzielczy w Suszu przedstawia następujące informacje:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bank Spółdzielczy w Suszu, ul. Piastowska 11, 14-240 Susz.
 2. Wszelkie informacje i wyjaśnienia związane z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych, w razie takiej koniczności można uzyskać od Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować pod adresem e-mail iod@bssusz.pl lub pisemnie (na ww. adres siedziby Banku).
 3. Administrator będzie przetwarzał tylko te dane osobowe, które zamieści Pani/Pan w CV lub liście motywacyjnym, czyli w szczególności imię i nazwisko, dane kontaktowe (e-mail i numer telefonu), posiadane wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko doradcy klienta na podstawie ogłoszenia z dnia 21.11.2023 r. – w zakresie wynikającym z art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy Bank przetwarza Pani/Pana dane osobowe na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) RODO w celu wykonania obowiązku wynikającego z przepisu prawa, a w przypadku danych przekraczających zakres danych wskazanych w tym artykule, na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody – art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do chwili zakończenia procesu rekrutacji lub do chwili wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych (w tym ich kopii), prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania na warunkach wynikających z Rozporządzenia.
 7. W zakresie w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Banku, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
 8. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo jej wycofania. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 9. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sytuacji, gdy istnieje podejrzenie, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
 10. Przysługuje Pani/Panu prawo do uzyskania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu przez administratora.
 11. Podanie danych jest wymogiem ustawowym w zakresie określonym w przepisach Kodeksu pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., w pozostałym zakresie dobrowolne.
 12. Administrator nie dokonuje profilowania w sposób zautomatyzowany.

Plik do pobrania: pobierz.


Zastrzeganie kart
Szanowny Kliencie, w przypadku utraty karty płatniczej należy niezwłocznie powiadomić Zespół Zastrzegania Kart tel.
(+48) 22 515 31 50
lub System Zastrzegania Kart tel.
(+48) 828 828 828
Numery telefonów dostępne całą dobę (24 h).
Kursy walut
WalutaWartość
EUR 0
GBP 0
USD 0
CHF 0
Bank Spółdzielczy w Suszu

Bank Spółdzielczy w Suszu