Aktualności → 25 września br. rozpoczęła się Akcja Promocyjna Generali „Jesienne uprawy z e-kodem 2023”!Ubezpiecz uprawy i zyskaj e-kod o wartości 150 zł na zakupy oraz szansę na drugi za zakup ubezpieczenia Generali Gospodarstwo Rolne.

Wystarczy chwila, aby niesprzyjająca aura zniszczyła owoce Twojej ciężkiej pracy. Przygotuj się na taką ewentualność – ubezpiecz uprawy.

Ubezpieczenie upraw to ubezpieczenie majątkowe, w którym do 65% składki za polisę jest dotowane z budżetu państwa. Producenci rolni pobierający dopłaty bezpośrednie zobowiązani są do ubezpieczenia minimum połowy swoich upraw od co najmniej jednego z ryzyk związanych z niekorzystnymi zjawiskami klimatycznymi, np. od ujemnych skutków przezimowania, gradu, przymrozków wiosennych, huraganu, deszczu nawalnego, suszy.

Jak zyskać pierwszy e-kod

Pierwszy e-kod o wartości 150 zł możesz otrzymać, jeśli spełnisz następujące warunki:

  • kupisz w sezonie jesiennym 2023 ubezpieczenie upraw ze składką minimum 300 zł (brana jest pod uwagę składka płatna przez Ciebie jako ubezpieczającego),
  • opłacisz składkę wynikającą z polisy,
  • wypełnisz w i-Rolniku formularz „Jesienne uprawy z e-kodem” (dostępny po zalogowaniu do serwisu).

Pamiętaj jednak o tym, że pula e-kodów jest ograniczona i wynosi 15.000 sztuk. Kolejność nagrodzonych ustalana jest na podstawie daty wypełnienia formularza „Jesienne uprawy z e-kodem 2023”. Nie odkładaj więc tej czynności na później – możesz to zrobić już chwilę po zawarciu umowy ubezpieczenia.

Formularz będzie aktywny do 10 stycznia 2024 roku. Jeśli jednak pula e-kodów się wyczerpie, to szybciej zostanie wyłączony.

E-kod zostanie wysłany do Ciebie e-mailowo w ciągu 10 dni roboczych od momentu wypełnienia formularza „Jesienne uprawy z e-kodem 2023” – po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia. Nadawcą wiadomości będzie mailing@info.generali.pl.

Jak zyskać drugi e-kod

Drugi e-kod o wartości 150 zł możesz otrzymać, jeśli spełnisz następujące warunki:

  • otrzymałeś już pierwszy e-kod za wykupienie ubezpieczenia upraw,
  • w czasie promocji (25.09.2023 r. – 31.12.2023 r.) wykupiłeś lub wykupisz ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne ze składką co najmniej 300 zł i dokonasz płatności za polisę.

Nie wymaga się żadnych działań po Twojej stronie w i-Rolniku. Po tym, jak wypełnisz formularz „Jesienne uprawy z e-kodem 2023” i otrzymasz pierwszy e-kod za ubezpieczenie upraw, będzie systematycznie sprawdzane, czy spełniasz warunki otrzymania drugiego e-kodu. Jeśli tak, to zostanie on wysłany do Ciebie e-mailowo.

Jak to działa w praktyce?

Po otrzymaniu pierwszego e-kodu za ubezpieczenie upraw, masz możliwość nabycia drugiego e-kodu za ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne.

Jeśli już wykupiłeś ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne spełniające warunki promocji i opłaciłeś składkę, to w ciągu 10 dni roboczych przesłany zostanie drugi e-kod.

Jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś, to nic straconego. Masz czas do 31 grudnia 2023 roku, aby kupić ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne. Po zawarciu umowy i dokonaniu płatności, w ciągu 10 dni roboczych przesłany zostanie do Ciebie drugi e-kod.

Ważne pliki, linki

Regulamin akcji promocyjnej „Jesienne uprawy z e-kodem 2023”.

Najczęściej zadawane pytania.


Zastrzeganie kart
Szanowny Kliencie, w przypadku utraty karty płatniczej należy niezwłocznie powiadomić Zespół Zastrzegania Kart tel.
(+48) 22 515 31 50
lub System Zastrzegania Kart tel.
(+48) 828 828 828
Numery telefonów dostępne całą dobę (24 h).
Kursy walut
WalutaWartość
EUR 4.28
GBP 5.06
USD 3.99
CHF 4.47
Bank Spółdzielczy w Suszu

Bank Spółdzielczy w Suszu