Aktualności → Aplikacja Mobilna Nasz Bank BS Susz już dostępna na urządzenia mobilne marki Apple (system operacyjnym iOS)Aplikacja Mobilna Nasz Bank BS Susz jest już również dostępna na urządzenia mobilne marki Apple (system operacyjnym iOS).

Nasz Bank BS Susz to aplikacja mobilna systemu bankowości internetowej Banku Spółdzielczego w Suszu. Umożliwia swobodny, bezpieczny i skuteczny dostęp do Twoich finansów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę bez względu na czas i miejsce, w którym się znajdujesz. Cenisz swój czas, niezależność i mobilność? Wystarczy smartfon z aplikacją mobilną Nasz Bank BS Susz, by w dogodnym momencie sprawdzić stan konta, dokonać przelewu, czy skontrolować wydatki. Korzystanie z aplikacji Nasz Bank BS Susz jest bezpieczne – dostęp chroniony jest kodem e-PIN lub z wykorzystaniem cech biometrycznych.

Skorzystaj ze wsparcia Twojego Banku Spółdzielczego, poznaj zalety aplikacji mobilnej Nasz Bank BS Susz i przekonaj się jak łatwo zarządzać własnymi finansami.

Bezpośredni link do aplikacji mobilnej Nasz Bank BS Susz Banku na platformie dystrybucji cyfrowej AppStore: https://apps.apple.com/pl/app/nasz-bank-bs-susz/id6475821734.

Dostęp poprzez kodu QR.

Dowiedz się więcej z Przewodnika Użytkownika:

  1. Aplikacja mobilna Nasz Bank – przewodnik użytkownika. Klient indywidualny (iOS).
  2. Aplikacja mobilna Nasz Bank – przewodnik użytkownika. Klient firmowy (iOS).

Zastrzeganie kart
Szanowny Kliencie, w przypadku utraty karty płatniczej należy niezwłocznie powiadomić Zespół Zastrzegania Kart tel.
(+48) 22 515 31 50
lub System Zastrzegania Kart tel.
(+48) 828 828 828
Numery telefonów dostępne całą dobę (24 h).
Kursy walut
WalutaWartość
EUR 4.28
GBP 5.06
USD 3.99
CHF 4.47
Bank Spółdzielczy w Suszu

Bank Spółdzielczy w Suszu